Archiv rubriky: Řízení spolupráce

Rubrika Řízení spolupráce (Collaborative management)
Do této rubriky jsou zařazeny všechny nástroje podporující spolupráci mezi členy týmu pracujícího na vývoji SW.

5PM – Project management on time

Stručný popis nástroje 5pm neboli project management on time je nástroj pro projektový management fungující ve webovém prostředí , jež využívá technologie AJAX a Flash. Je vyvíjen firmou Disaera, která působí v oblasti webových aplikací a sídlí v Severní Karolíně v USA. Jeho charakteristiku nejlépe vystihuje následující popis převzatý ze stránek iTunes, který ponechám v […]

Accept360°

Stručný popis nástroje Nástroj pro správu idea managementu. Poznámka Aktuálně na tento nástroj není vypracována žádná práce.

Agile for Scrum

Stručný popis nástroje Správa projektů s metodikou SCRUM. Agilo addresses the needs of each scrum role and facilitates the ceremonies of the scrum process by exposing simple interfaces for managing the scrum artifacts. Poznámka Aktuálně na tento nástroj není vypracována žádná práce.

HP Agile Manager

Stručný popis nástroje HP Agile Manager helps organize, plan, and execute Agile projects. Discover how it can empower your teams, provide unparalleled visibility and allow you to achieve nimbleness in the face of complexity and change. Poznámka Aktuálně na tento nástroj není vypracována žádná práce.

Basecamp

Stručný popis nástroje Online služba Basecamp společnosti 37signals poskytuje řešení pro řízení, organizaci a správu projektů s možností online sdílení projektové dokumentace a dat. Intuitivní forma ovládání umožňuje rychlé zavedení a uživatelsky komfortní řízení projektů. Snaha o maximální přehlednost a jednoduchost pro všechny členy projektového týmu. Vhodné pro jednoduché nebo jednorázové projekty menšího rozsahu nebo […]

ChiliProject

Stručný popis nástroje ChiliProject is a web based project management system. It supports your team throughout the complete project life cycle, from setting up and discussing a project plan, over tracking issues and reporting work progress to collaboratively sharing knowledge. Poznámka Aktuálně na tento nástroj není vypracována žádná práce.

CollabNet CloudForge

Stručný popis nástroje CloudForge is a software-as-a-service product for application development tools and services, such as Git hosting, Subversion (SVN) hosting, issue trackers and Application Lifecycle Management. CloudForge was built on CollabNet’s cloud hosting and integration platform, acquired from Codesion.com in October 2010. Poznámka Aktuálně na tento nástroj není vypracována žádná práce.

JIRA Confluence

Stručný popis nástroje Confluence is team collaboration software. Written in Java and mainly used in corporate environments, it is developed and marketed by Atlassian. Confluence is sold as either on-premises software or as a hosted solution.

Jama Contour

Stručný popis nástroje Jama Software is a computer software company headquartered in Portland, Oregon. It is the developer of the Jama Product Delivery Platform, a collaborative web-based application designed to help companies manage projects that relate to the development and introduction of products. The company was founded in 2007 and is privately owned. Poznámka Aktuálně […]

EasyProject

Stručný popis nástroje Easy Project je software pro komplexní řízení projektů s rozšířeními pro řízení zdrojů, financí a zákazníků. Funguje v cloudu nebo na vašem serveru, to vše s profesionální implementací a osobní podporou.